Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: 2 oς ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ. ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Α/Α Bib Ονομ/μο Φύλο Α/Α Φύλο Ηλικιακή Κατηγορία Ηλ. Κατ. Α/Α 0 - 3,3km 3,3-7,3km 7,3-10km Καθαρός Χρόνος Χρόνος Τερματισμού Σύλλογος
1 2166 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 1 Male 18-19 1 0:12:25,46 0:10:42,67 0:11:53,57 0:34:58,29 0:35:01,69 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2 1876 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 2 Male 40-49 1 0:12:43,26 0:11:15,79 0:12:27,56 0:36:25,17 0:36:26,61 Γ.Σ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3 2055 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ m 3 Male 40-49 2 0:12:44,32 0:11:15,41 0:12:44,68 0:36:43,10 0:36:44,41 Σ.Δ.Υ.Π.
4 2021 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ m 4 Male 20-29 1 0:12:53,92 0:11:13,89 0:12:50,85 0:36:53,43 0:36:58,65 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
5 1844 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 5 Male 30-39 1 0:12:48,96 0:11:29,00 0:13:03,83 0:37:18,07 0:37:21,77 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
6 2170 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ m 6 Male 40-49 3 0:13:09,81 0:11:46,78 0:13:29,70 0:38:22,16 0:38:26,28
7 1998 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 7 Male 30-39 2 0:13:07,41 0:11:44,21 0:13:34,80 0:38:22,90 0:38:26,41 FREE RUNNERS
8 2148 ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 8 Male 30-39 3 0:13:45,57 0:11:58,95 0:13:27,74 0:39:09,18 0:39:12,25 ΕΥΚΛΗΣ
9 1769 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 9 Male 20-29 2 0:13:47,01 0:12:03,72 0:13:53,45 0:39:38,62 0:39:44,17 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
10 2173 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 10 Male 30-39 4 0:13:50,79 0:12:02,11 0:13:57,81 0:39:46,72 0:39:50,70
11 1704 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 11 Male 20-29 3 0:14:08,84 0:12:18,19 0:13:36,13 0:39:59,45 0:40:03,16 Papageorgiou Running Team
12 2025 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 12 Male 50-59 1 0:14:03,76 0:12:24,17 0:13:39,17 0:40:04,18 0:40:07,10 ΕΥΚΛΗΣ
13 2155 ΡΟΥΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 13 1 0:14:06,33 0:12:19,16 0:14:02,62 0:40:23,31 0:40:28,10
14 2127 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ m 14 2 0:14:06,39 0:12:18,94 0:14:02,78 0:40:23,82 0:40:28,10 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
15 1861 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 15 Male 30-39 5 0:13:51,23 0:12:35,10 0:14:06,41 0:40:27,27 0:40:32,73 mprunning team
16 1749 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 16 Male 20-29 4 0:13:49,64 0:12:35,26 0:14:18,23 0:40:38,66 0:40:43,12 RUNTEAM
17 1987 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 17 Male 20-29 5 0:13:49,96 0:12:35,14 0:14:19,17 0:40:39,57 0:40:44,26 RUNTEAM
18 2038 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ m 18 Male 30-39 6 0:14:18,84 0:12:36,40 0:13:49,91 0:40:44,03 0:40:45,14 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
19 1852 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 20 Male 30-39 7 0:14:11,71 0:12:41,22 0:14:19,59 0:41:12,01 0:41:12,51 ΧΑΛΑΝΔΡΙ Triathlon team
20 1898 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 19 Male 50-59 2 0:14:24,98 0:12:27,89 0:14:19,65 0:41:08,44 0:41:12,51 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
21 1856 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ m 21 Male 30-39 8 0:14:04,76 0:12:55,42 0:14:17,09 0:41:11,81 0:41:17,27 IRONAUTS
22 1977 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 22 Male 30-39 9 0:14:22,09 0:12:52,73 0:14:04,05 0:41:15,55 0:41:18,86
23 1906 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΚΗΣ m 23 Male 40-49 4 0:14:30,85 0:12:44,43 0:14:12,55 0:41:22,36 0:41:27,82 Ironauts triathlon team
24 1703 MILWARD HENRY m 24 Male 20-29 6 0:14:19,14 0:12:56,87 0:14:24,78 0:41:34,15 0:41:40,78 Campion School
25 1789 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 25 Male 40-49 5 0:14:35,91 0:12:49,55 0:14:17,13 0:41:41,33 0:41:42,58 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
26 2105 ΤΟΥΦΤΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ m 26 Male 30-39 10 0:14:59,47 0:13:07,95 0:13:51,04 0:41:55,31 0:41:58,46 Ν.Ο.Κ
27 1939 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 27 Male 18-19 2 0:14:35,79 0:12:54,19 0:14:29,28 0:41:52,65 0:41:59,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28 2057 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 28 Male 20-29 7 0:14:20,59 0:13:08,62 0:14:59,49 0:42:24,12 0:42:28,70 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29 1724 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 29 Male 40-49 6 0:14:55,73 0:13:11,75 0:14:21,33 0:42:23,57 0:42:28,81
30 1988 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ - ΕΛΕΝΗ f 1 Female 20-29 1 0:15:18,05 0:13:02,58 0:14:34,20 0:42:49,94 0:42:54,83
31 1932 ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 30 Male 20-29 8 0:14:33,57 0:13:35,73 0:14:58,81 0:43:06,56 0:43:08,11 Σ.Ο.Α. ΕΡΜΗΣ
32 2042 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 31 Male 40-49 7 0:14:35,31 0:13:15,09 0:15:27,34 0:43:13,36 0:43:17,74 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
33 1702 MILWARD MARTIN m 32 Male 60-69 1 0:14:59,77 0:13:08,06 0:15:17,76 0:43:19,52 0:43:25,58 Road Runners Club
34 1741 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ m 33 Male 40-49 8 0:15:07,67 0:13:05,12 0:15:15,62 0:43:15,51 0:43:28,41 ΕΚΠΑ
35 2018 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ m 34 3 0:14:53,56 0:13:33,18 0:15:02,94 0:43:18,95 0:43:29,67 Runner Store Team
36 2073 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 35 Male 50-59 3 0:15:44,26 0:13:22,46 0:14:24,29 0:43:24,38 0:43:31,00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
37 1961 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ m 36 Male 70+ 1 0:15:14,42 0:13:21,09 0:15:08,18 0:43:38,80 0:43:43,69 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
38 2117 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 37 Male 40-49 9 0:14:48,25 0:13:38,55 0:15:38,21 0:44:00,32 0:44:05,00 RUNER STORE
39 1745 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 38 Male 40-49 10 0:15:09,55 0:13:38,26 0:15:19,45 0:44:02,80 0:44:07,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40 2168 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ m 39 Male 40-49 11 0:15:05,95 0:13:16,39 0:15:57,05 0:44:12,36 0:44:19,38
41 1801 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 40 Male 40-49 12 0:15:05,09 0:13:17,31 0:15:57,12 0:44:11,73 0:44:19,51 ΑΒΕΝΙΡ
42 2165 ΜΠΕΝΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 41 Male 40-49 13 0:15:42,27 0:13:51,23 0:14:51,12 0:44:16,78 0:44:24,61
43 1927 ΜΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 42 Male 40-49 14 0:15:42,68 0:13:51,27 0:14:50,68 0:44:16,62 0:44:24,61 SOLEMATES
44 1794 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 43 Male 60-69 2 0:15:14,37 0:13:29,80 0:15:43,04 0:44:23,99 0:44:27,19 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α
45 1912 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ m 44 Male 40-49 15 0:14:59,77 0:13:32,88 0:16:04,58 0:44:34,50 0:44:37,23 ΣΕΒΑΣ
46 1936 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 45 Male 40-49 16 0:15:15,21 0:14:05,02 0:15:39,81 0:44:56,32 0:45:00,03 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
47 2054 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 2 Female 30-39 1 0:15:33,49 0:13:54,53 0:16:06,50 0:45:30,67 0:45:34,51 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ
48 2084 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 46 Male 40-49 17 0:15:07,87 0:14:21,98 0:16:16,48 0:45:43,32 0:45:46,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 1838 ΚΑΖΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 47 Male 30-39 11 0:16:38,53 0:13:15,24 0:15:53,93 0:45:35,73 0:45:47,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 1768 ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ m 48 Male 30-39 12 0:16:16,00 0:13:44,08 0:15:51,49 0:45:46,30 0:45:51,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51 1982 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ f 3 Female 20-29 2 0:16:18,22 0:13:48,54 0:15:53,52 0:45:48,53 0:46:00,27 Allroad-training.com
52 1877 ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 49 Male 30-39 13 0:16:00,59 0:14:03,12 0:16:04,89 0:46:02,95 0:46:08,58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 1853 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ m 50 Male 50-59 4 0:16:00,74 0:14:06,09 0:16:03,71 0:46:06,32 0:46:10,52 ΣΔΥΑ
54 2136 ΧΑΣΙΩΤΗ ΛΙΑΝΑ f 4 Female 30-39 2 0:16:23,95 0:13:59,51 0:15:54,13 0:46:12,29 0:46:17,58 ΧΑΛΑΝΔΡΙ Triathlon team
55 1707 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 51 Male 30-39 14 0:17:06,12 0:14:11,63 0:15:08,11 0:46:12,13 0:46:25,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 2163 ΣΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 52 Male 20-29 9 0:15:31,04 0:14:50,57 0:16:04,95 0:46:21,67 0:46:26,55
57 1712 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ m 53 Male 30-39 15 0:16:25,48 0:14:11,99 0:15:49,45 0:46:18,44 0:46:26,91
58 2052 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 54 Male 30-39 16 0:16:21,70 0:14:05,51 0:16:04,17 0:46:20,91 0:46:31,37
59 2130 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 55 Male 50-59 5 0:16:39,07 0:14:03,05 0:15:51,29 0:46:16,59 0:46:33,40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 2085 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ m 56 Male 20-29 10 0:15:30,66 0:14:35,88 0:16:34,40 0:46:39,20 0:46:40,92 Α.Ε.ΙΛΊΟΥ
61 1930 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 57 Male 20-29 11 0:16:40,52 0:14:03,76 0:15:59,95 0:46:33,76 0:46:44,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 2094 ΤΑΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ m 58 Male 50-59 6 0:16:12,71 0:14:31,05 0:16:18,42 0:46:42,28 0:47:02,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 2015 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ f 5 Female 40-49 1 0:16:49,39 0:13:55,54 0:16:29,04 0:47:04,01 0:47:13,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
64 1908 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 59 Male 30-39 17 0:16:35,11 0:14:01,72 0:16:40,05 0:47:08,68 0:47:16,87
65 1935 ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 60 Male 40-49 18 0:16:29,81 0:14:13,64 0:16:34,04 0:46:55,14 0:47:17,49
66 2228 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ f 6 Female 40-49 2 0:16:12,92 0:14:32,13 0:16:39,50 0:47:18,40 0:47:24,54 ΓΑΡΙΔΕΣ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟΥ
67 1740 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ m 61 Male 40-49 19 0:16:29,40 0:14:22,01 0:16:44,56 0:47:31,77 0:47:35,97 ΑΝΑΤΟΛΗ
68 2144 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 62 Male 50-59 7 0:16:40,83 0:14:36,46 0:16:21,20 0:47:29,50 0:47:38,48 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
69 1997 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ f 7 Female 40-49 3 0:16:36,71 0:14:24,12 0:16:44,13 0:47:41,06 0:47:44,95 FREE RUNNERS
70 2068 ΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ m 63 Male 50-59 8 0:17:12,30 0:14:59,12 0:15:37,64 0:47:47,21 0:47:49,06 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
71 1785 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ m 64 Male 70+ 2 0:16:56,08 0:14:21,07 0:16:33,93 0:47:47,77 0:47:51,07 ΣΔΥΠ
72 2161 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 65 Male 20-29 12 0:16:39,40 0:14:33,63 0:16:42,14 0:47:45,21 0:47:55,17
73 2058 ΣΒΟΡΩΝΟΣ NΙΚΌΛΑΟΣ m 66 Male 40-49 20 0:16:47,24 0:13:59,10 0:17:21,88 0:48:02,91 0:48:08,21 Κανένας
74 1952 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 67 Male 40-49 21 0:17:12,20 0:14:59,33 0:16:04,17 0:47:47,83 0:48:15,69
75 2227 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 68 Male 50-59 9 0:16:55,30 0:14:18,67 0:17:04,31 0:48:04,98 0:48:18,28
76 1964 ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 69 Male 30-39 18 0:17:51,00 0:14:31,23 0:15:56,25 0:48:08,62 0:48:18,47 ΑΤΟΜΙΚΑ
77 2181 ΚΟΖΙΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 70 Male 50-59 10 0:17:49,05 0:15:00,39 0:16:05,98 0:48:42,69 0:48:55,41
78 1921 ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 71 Male 40-49 22 0:17:49,05 0:15:00,52 0:16:06,23 0:48:42,89 0:48:55,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79 1786 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΝΗ f 8 1 0:16:18,34 0:14:54,35 0:17:46,25 0:48:55,22 0:48:58,93 Panagakos running team
80 2059 ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ m 72 Male 20-29 13 0:17:27,85 0:14:35,88 0:17:03,87 0:49:00,09 0:49:07,60 Anatoli
81 1730 ΑΡΑΒΟΓΛΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ m 73 Male 20-29 14 0:18:08,41 0:15:14,40 0:15:48,07 0:49:04,25 0:49:10,87 ΣΑΦΑΝΣ
82 1955 ΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 74 Male 50-59 11 0:17:59,73 0:15:27,72 0:15:56,84 0:49:17,28 0:49:24,28 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ
83 1945 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 75 4 0:17:53,13 0:14:57,74 0:16:40,85 0:49:13,44 0:49:31,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 2171 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 76 Male 60-69 3 0:17:42,63 0:15:05,44 0:16:48,17 0:49:26,97 0:49:36,23
85 1896 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 77 Male 20-29 15 0:17:37,20 0:14:25,35 0:17:46,85 0:49:31,11 0:49:49,39
86 1832 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 78 Male 40-49 23 0:16:56,80 0:15:24,06 0:17:29,49 0:49:41,78 0:49:50,35 IRONAUTS TRI TEAM
87 2081 ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 79 Male 40-49 24 0:17:08,38 0:15:00,90 0:17:44,73 0:49:47,50 0:49:54,01 ΑΤΟΜΙΚΑ
88 1917 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ m 80 Male 60-69 4 0:17:51,51 0:15:12,22 0:16:58,09 0:49:53,43 0:50:01,82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89 2053 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ m 81 Male 30-39 19 0:17:51,45 0:15:28,54 0:16:46,88 0:49:56,61 0:50:06,86
90 2017 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 82 Male 40-49 25 0:17:40,44 0:15:46,83 0:16:45,21 0:50:00,74 0:50:12,47 Runner Store Trail Team
91 2167 ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 83 Male 40-49 26 0:17:26,45 0:15:22,78 0:17:29,66 0:49:56,16 0:50:18,88
92 2049 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ m 84 Male 30-39 20 0:18:21,65 0:15:05,93 0:16:51,39 0:50:06,56 0:50:18,97 Ανεξαρτητος
93 1881 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ m 85 Male 40-49 27 0:17:27,08 0:15:23,25 0:17:28,95 0:49:56,36 0:50:19,28 FREE RUNNERS
94 1705 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 86 Male 40-49 28 0:19:37,21 0:14:03,29 0:16:49,36 0:50:16,32 0:50:29,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 2109 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 87 Male 30-39 21 0:17:33,60 0:15:21,95 0:17:34,49 0:50:09,39 0:50:30,04 -
96 2123 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ m 88 Male 50-59 12 0:17:02,85 0:15:33,91 0:18:03,54 0:50:34,74 0:50:40,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 2020 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 89 Male 40-49 29 0:17:29,07 0:15:32,24 0:17:39,29 0:50:24,55 0:50:40,59 ΣΔΥΜ
98 1739 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ m 90 Male 60-69 5 0:17:36,41 0:15:24,87 0:17:42,35 0:50:28,53 0:50:43,62 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
99 1925 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 91 Male 50-59 13 0:17:37,08 0:15:24,48 0:17:44,02 0:50:35,62 0:50:45,57 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
100 1847 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ m 92 Male 20-29 16 0:18:59,85 0:15:31,06 0:16:18,75 0:50:26,33 0:50:49,65 ΑΝΑΤΟΛΉ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
101 1967 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 93 Male 20-29 17 0:16:55,64 0:15:26,59 0:18:31,30 0:50:44,14 0:50:53,52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102 2125 ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 94 Male 50-59 14 0:18:30,34 0:15:19,21 0:17:29,57 0:51:01,19 0:51:19,11 HELLECTOR
103 1940 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 95 Male 50-59 15 0:18:28,67 0:15:23,76 0:17:26,81 0:51:10,77 0:51:19,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 2162 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 96 Male 30-39 22 0:17:53,47 0:15:25,43 0:18:06,28 0:51:12,80 0:51:25,16
105 1953 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 97 Male 60-69 6 0:17:58,15 0:15:30,32 0:18:05,70 0:51:12,77 0:51:34,16 sevas
106 1958 ΜΠΑΛΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ m 99 Male 18-19 3 0:19:30,18 0:15:26,47 0:16:39,54 0:51:01,60 0:51:36,17 ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ
107 1981 ΞΥΡΑΦΗΣ MΠΑΜΠΗΣ m 98 Male 40-49 30 0:19:00,85 0:15:36,74 0:16:58,58 0:51:05,36 0:51:36,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108 1726 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ m 100 Male 40-49 31 0:19:00,61 0:15:37,10 0:16:58,59 0:51:08,10 0:51:36,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 1957 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 101 Male 40-49 32 0:19:29,89 0:15:26,30 0:16:45,84 0:51:07,46 0:51:42,02 ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ
110 1784 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 102 Male 30-39 23 0:18:17,77 0:16:02,02 0:17:34,04 0:51:39,38 0:51:53,82
111 1923 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ m 103 Male 50-59 16 0:18:57,39 0:15:47,90 0:17:11,76 0:51:43,38 0:51:57,03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 1750 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 104 Male 70+ 3 0:18:42,99 0:16:05,66 0:17:13,86 0:51:56,49 0:52:02,50 ΟΛΥΜΠΙΟΙ
113 1731 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 9 Female 30-39 3 0:19:18,13 0:15:28,84 0:17:15,63 0:51:50,62 0:52:02,59
114 2143 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 105 Male 30-39 24 0:18:56,91 0:15:57,65 0:17:10,66 0:51:48,96 0:52:05,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115 1864 ΚΑΤΡΑΝΗ ΣΑΝΤΡΑ f 10 Female 40-49 4 0:18:53,21 0:15:43,42 0:17:29,45 0:51:55,32 0:52:06,08 SATRAPISTAS
116 2126 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 106 Male 50-59 17 0:18:53,19 0:15:43,52 0:17:29,50 0:51:54,96 0:52:06,20 SATRAPISTAS
117 1920 ΛΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 107 Male 40-49 33 0:18:42,79 0:15:44,04 0:17:46,26 0:51:50,54 0:52:13,08 FREE RUNNERS
118 1985 ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ f 11 Female 20-29 3 0:18:06,63 0:15:59,56 0:18:07,81 0:52:07,77 0:52:13,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
119 2056 ΣΑΡΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 108 Male 30-39 25 0:18:20,03 0:15:47,64 0:18:07,87 0:51:59,27 0:52:15,53
120 2064 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ m 109 Male 20-29 18 0:19:10,78 0:16:04,61 0:17:02,91 0:51:55,25 0:52:18,29 Ανατολή
121 2230 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ f 12 Female 50-59 1 0:18:42,79 0:16:05,74 0:17:32,09 0:52:14,60 0:52:20,61 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ
122 1800 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 110 Male 30-39 26 0:17:41,36 0:15:29,19 0:19:15,34 0:52:13,50 0:52:25,88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
123 1941 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 111 Male 18-19 4 0:18:39,09 0:15:59,31 0:17:57,59 0:52:27,52 0:52:35,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124 2032 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΗΣ m 112 Male 60-69 7 0:19:55,77 0:15:57,16 0:16:55,50 0:52:21,61 0:52:48,42 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
125 2229 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ m 113 Male 60-69 8 0:19:55,60 0:15:57,12 0:16:55,90 0:52:22,25 0:52:48,61 ΣΔΥΠ
126 2156 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ m 114 5 0:18:37,70 0:16:07,27 0:18:07,52 0:52:40,51 0:52:52,48
127 1711 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 115 Male 40-49 34 0:18:01,54 0:16:25,73 0:18:27,18 0:52:47,21 0:52:54,44 ανεξαρτητος
128 2174 ΚΙΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 116 Male 40-49 35 0:18:54,14 0:16:34,86 0:17:26,35 0:53:10,71 0:52:55,35
129 1947 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ m 117 Male 50-59 18 0:18:54,29 0:16:34,78 0:17:26,47 0:52:51,22 0:52:55,53 ΣΔΥΑ
130 2063 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ m 118 Male 50-59 19 0:18:54,35 0:16:34,78 0:17:26,51 0:52:54,70 0:52:55,63 Α.Σ.Σ.ΤΥ.
131 2099 ΤΖΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 119 Male 30-39 27 0:18:20,88 0:16:23,84 0:18:13,94 0:52:44,41 0:52:58,65 ΣΔΥΠ
132 2078 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 13 Female 30-39 4 0:18:26,73 0:15:58,10 0:18:37,72 0:52:53,83 0:53:02,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
133 1929 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 120 Male 30-39 28 0:18:25,01 0:16:48,36 0:17:52,85 0:52:56,62 0:53:06,21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134 2012 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 121 Male 40-49 36 0:18:35,75 0:16:07,16 0:18:33,16 0:52:54,67 0:53:16,05
135 2083 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 122 Male 30-39 29 0:18:45,51 0:16:04,71 0:18:32,18 0:53:01,75 0:53:22,39 individual
136 1715 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ m 123 Male 30-39 30 0:18:53,73 0:16:39,33 0:17:53,04 0:53:16,68 0:53:26,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137 1706 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 124 Male 50-59 20 0:19:36,91 0:15:45,61 0:18:04,26 0:53:13,24 0:53:26,77 Ανεξάρτητος
138 2169 ΣΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 125 Male 50-59 21 0:18:25,62 0:16:09,01 0:18:54,66 0:53:16,14 0:53:29,28
139 2152 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ m 126 6 0:18:55,47 0:15:52,86 0:18:44,18 0:53:25,00 0:53:32,50
140 1843 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ m 127 Male 40-49 37 0:19:09,85 0:15:40,12 0:18:44,02 0:53:18,79 0:53:33,97
141 1926 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 128 Male 30-39 31 0:18:33,23 0:16:27,73 0:18:33,60 0:53:10,40 0:53:34,56 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
142 1905 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ m 129 Male 60-69 9 0:20:03,98 0:15:44,21 0:17:47,06 0:53:14,83 0:53:35,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143 1946 ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 130 Male 40-49 38 0:18:46,15 0:16:32,26 0:18:20,04 0:53:24,70 0:53:38,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
144 1878 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 131 Male 40-49 39 0:19:18,47 0:16:12,71 0:18:11,30 0:53:22,82 0:53:42,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145 1962 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ f 14 Female 50-59 2 0:18:40,54 0:16:08,91 0:18:53,73 0:53:40,75 0:53:43,17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
146 2080 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΟΣ m 132 Male 20-29 19 0:17:22,64 0:17:00,17 0:19:45,49 0:53:55,39 0:54:08,29
147 1889 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 133 Male 70+ 4 0:18:45,65 0:16:39,60 0:18:48,31 0:54:09,06 0:54:13,55 Σ.Δ.Υ.Π.
148 1934 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 134 Male 50-59 22 0:18:48,03 0:16:36,69 0:18:57,85 0:54:22,56 0:54:22,56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149 2104 ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ m 135 Male 40-49 40 0:19:35,04 0:16:24,82 0:18:25,97 0:54:09,38 0:54:25,82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150 1737 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ m 136 Male 40-49 41 0:19:16,59 0:16:35,95 0:18:38,73 0:54:24,12 0:54:31,27 Soutsou team
151 1860 ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΊΝΑ f 15 Female 40-49 5 0:19:01,53 0:16:25,27 0:19:13,35 0:54:30,89 0:54:40,15 ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ
152 1959 ΜΠΑΝΤΕ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ f 16 Female 30-39 5 0:19:43,30 0:16:27,85 0:18:29,20 0:54:19,92 0:54:40,33
153 1764 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ f 17 Female 50-59 3 0:19:58,76 0:16:30,49 0:18:16,97 0:54:40,98 0:54:46,21 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
154 1919 ΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 137 Male 20-29 20 0:19:41,29 0:16:08,37 0:18:57,87 0:54:23,68 0:54:47,52 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
155 2016 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 138 Male 30-39 32 0:20:50,26 0:15:53,70 0:18:05,20 0:54:19,38 0:54:49,15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
156 1840 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ m 139 7 0:20:50,16 0:15:53,90 0:18:05,23 0:54:19,40 0:54:49,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157 1989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ f 18 Female 50-59 4 0:19:57,99 0:16:34,39 0:18:17,67 0:54:29,69 0:54:50,04 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΑΡΑΧΙΟΥ
158 1859 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ f 19 Female 30-39 6 0:18:57,25 0:16:24,14 0:19:34,60 0:54:38,61 0:54:55,98
159 2145 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 140 Male 30-39 33 0:17:37,68 0:17:47,20 0:19:35,55 0:54:53,03 0:55:00,42 NN RUNNING TEAM
160 1911 ΚΩΣΤΕΛΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 141 Male 60-69 10 0:20:04,19 0:16:12,36 0:18:48,24 0:54:43,39 0:55:04,78 Ναυαγεια
161 1928 ΜΑΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ f 20 Female 40-49 6 0:19:42,43 0:16:19,16 0:19:07,96 0:54:51,96 0:55:09,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162 1727 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 142 Male 60-69 11 0:20:22,20 0:16:11,26 0:18:39,47 0:54:47,39 0:55:12,91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
163 2124 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 143 Male 30-39 34 0:18:28,02 0:17:14,55 0:19:36,61 0:55:12,55 0:55:19,17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
164 2013 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ m 144 Male 40-49 42 0:19:19,99 0:16:21,36 0:19:40,86 0:55:00,16 0:55:22,20
165 2093 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ f 21 Female 50-59 5 0:18:39,78 0:16:46,37 0:19:59,54 0:55:21,49 0:55:25,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
166 1882 ΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 145 Male 50-59 23 0:18:38,48 0:16:47,55 0:19:59,87 0:55:22,30 0:55:25,89 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
167 2019 ΠΑΡΤΥΚΑ ΜΑΡΙΟΥΣ m 146 8 0:18:38,48 0:16:45,55 0:20:03,27 0:55:16,05 0:55:27,29 joewilder
168 1887 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 147 Male 30-39 35 0:20:15,76 0:16:31,91 0:18:42,54 0:55:05,66 0:55:30,20 ΚΑΜΙΑ
169 2131 ΦΩΤΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ m 148 Male 50-59 24 0:20:22,70 0:17:03,97 0:18:08,54 0:55:09,08 0:55:35,20 Ανεξάρτητος
170 2011 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ m 149 Male 40-49 43 0:20:22,86 0:17:03,65 0:18:08,82 0:55:09,40 0:55:35,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
171 2111 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ f 22 Female 40-49 7 0:18:50,65 0:16:48,82 0:19:58,69 0:55:28,01 0:55:38,15 ΑΝΑΤΟΛΗ
172 1782 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ m 150 Male 30-39 36 0:18:45,65 0:16:32,44 0:20:21,17 0:55:19,32 0:55:39,25 No team
173 1793 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 151 Male 40-49 44 0:20:14,40 0:16:32,11 0:18:53,70 0:55:12,69 0:55:40,20 ΑΝΕΞΑΤΤΗΤΟΣ
174 1863 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 152 Male 30-39 37 0:20:44,78 0:15:49,25 0:19:08,67 0:55:14,70 0:55:42,69
175 1888 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 153 Male 50-59 25 0:19:11,39 0:17:13,83 0:19:24,39 0:55:39,37 0:55:49,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176 2043 ΡΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 154 Male 50-59 26 0:20:03,78 0:17:25,96 0:18:33,88 0:55:53,37 0:56:03,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
177 1827 ΘΕΡΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 155 Male 20-29 21 0:20:50,88 0:16:28,65 0:18:47,82 0:55:45,25 0:56:07,34 FILANDROS
178 2097 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ m 156 Male 40-49 45 0:19:07,51 0:16:56,88 0:20:05,17 0:55:49,84 0:56:09,55 ΣΔΥΑ
179 2122 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ m 157 Male 50-59 27 0:19:13,13 0:17:13,57 0:19:58,08 0:56:17,84 0:56:24,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180 2066 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ m 158 Male 40-49 46 0:19:01,51 0:17:34,48 0:19:52,08 0:56:22,10 0:56:28,06 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
181 1915 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 159 Male 30-39 38 0:20:08,61 0:17:27,26 0:18:52,27 0:56:11,82 0:56:28,13
182 2153 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 160 Male 60-69 12 0:20:01,18 0:17:02,13 0:19:31,94 0:56:14,15 0:56:35,24
183 1771 ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 161 Male 30-39 39 0:21:40,26 0:16:05,14 0:18:49,92 0:56:18,66 0:56:35,32 ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΑΚΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
184 1973 ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ m 162 Male 40-49 47 0:20:22,04 0:17:04,53 0:19:13,92 0:56:23,36 0:56:40,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185 2121 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 163 Male 40-49 48 0:19:40,77 0:17:09,23 0:19:59,28 0:56:26,92 0:56:49,27 FREE RUNNERS
186 1735 ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 164 Male 40-49 49 0:19:24,87 0:16:54,23 0:20:31,04 0:56:34,28 0:56:50,14 GVard
187 1943 ΜΑΤΖΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 165 Male 60-69 13 0:19:34,25 0:18:14,15 0:19:04,90 0:56:44,59 0:56:53,30 Triathlon
188 2154 ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 166 Male 60-69 14 0:20:53,40 0:17:07,42 0:18:54,64 0:56:45,49 0:56:55,45
189 1747 ΒΟΥΛΠΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ f 23 Female 20-29 4 0:20:50,78 0:17:16,14 0:18:52,18 0:56:37,49 0:56:59,09
190 1743 ΒΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ f 24 Female 30-39 7 0:20:29,55 0:16:29,11 0:20:04,42 0:56:27,46 0:57:03,08 #1moreKM
191 1797 ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΚΗΡΥΚΑΣ m 167 Male 30-39 40 0:20:29,55 0:16:28,92 0:20:04,82 0:56:29,93 0:57:03,28 #1moreKM
192 1742 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ f 25 Female 50-59 6 0:20:24,67 0:16:43,90 0:19:55,75 0:56:38,65 0:57:04,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
193 1833 ΙΑΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 168 Male 40-49 50 0:20:56,00 0:17:07,40 0:19:09,85 0:56:35,96 0:57:13,24 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
194 1851 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 169 Male 50-59 28 0:19:19,11 0:17:34,75 0:20:26,54 0:57:11,22 0:57:20,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195 1954 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 170 Male 40-49 51 0:20:47,96 0:17:04,69 0:19:28,54 0:56:53,77 0:57:21,18
196 1848 ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 171 Male 30-39 41 0:20:48,86 0:17:04,63 0:19:29,66 0:56:56,33 0:57:23,14 COSMOTE
197 2077 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ m 172 Male 60-69 15 0:20:24,47 0:17:27,72 0:19:58,82 0:57:34,46 0:57:51,00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΡΣΙΠΠΟΣ
198 1854 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ m 173 Male 30-39 42 0:20:57,33 0:17:42,33 0:19:24,71 0:57:46,93 0:58:04,36 LOOPERS
199 1708 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 174 Male 50-59 29 0:20:23,95 0:17:29,95 0:20:14,02 0:57:30,94 0:58:07,91 ΚΕΝΕΝΑΣ
200 1849 ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 26 Female 30-39 8 0:20:25,41 0:17:40,54 0:20:03,75 0:57:49,05 0:58:09,69 SKY WOMEN RUNNING TEAM
201 1732 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 175 Male 40-49 52 0:20:23,19 0:17:48,44 0:20:06,50 0:58:02,46 0:58:18,12 ADIDAS CLUB
202 1754 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 176 Male 20-29 22 0:20:05,11 0:18:10,15 0:20:03,56 0:58:13,27 0:58:18,82 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. / Σ.Δ.Υ.Α.
203 1978 ΞΕΝΟΣ ΝΙΚΟΣ m 177 Male 50-59 30 0:20:55,92 0:17:48,94 0:19:38,59 0:57:54,76 0:58:23,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204 2100 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ m 178 Male 30-39 43 0:20:40,82 0:18:17,84 0:19:30,03 0:58:04,52 0:58:28,68
205 1787 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ m 179 Male 60-69 16 0:20:59,34 0:17:45,92 0:19:55,71 0:58:01,82 0:58:40,96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
206 2082 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ m 180 Male 50-59 31 0:20:49,60 0:17:16,47 0:20:35,00 0:58:22,70 0:58:41,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
207 2047 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 181 Male 30-39 44 0:21:30,44 0:18:20,70 0:19:13,19 0:58:33,59 0:59:04,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
208 2180 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΛΟΣ m 182 Male 50-59 32 0:20:17,77 0:18:10,66 0:20:36,40 0:58:54,85 0:59:04,82
209 1842 ΚΑΛΛΙΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 183 Male 40-49 53 0:21:00,59 0:17:44,43 0:20:21,90 0:58:36,49 0:59:06,92
210 1879 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ m 184 Male 30-39 45 0:20:58,22 0:17:49,76 0:20:20,35 0:58:36,41 0:59:08,32
211 2103 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ m 185 Male 50-59 33 0:21:23,51 0:18:18,12 0:19:48,60 0:59:03,40 0:59:30,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 1728 ΑΞΙΛΙΘΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ m 186 Male 30-39 46 0:21:33,74 0:18:20,64 0:19:40,32 0:59:01,15 0:59:34,70
213 2157 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΟΣ m 187 Male 50-59 34 0:22:27,39 0:17:34,03 0:19:36,19 0:59:05,89 0:59:37,59
214 2026 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 188 Male 30-39 47 0:21:08,73 0:18:03,77 0:20:27,03 0:59:11,80 0:59:39,52 ΟΧΙ
215 1762 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 189 Male 40-49 54 0:20:04,42 0:18:16,45 0:21:25,11 0:59:35,02 0:59:45,96
216 2086 ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 27 Female 40-49 8 0:22:40,85 0:17:43,73 0:19:30,09 0:59:22,74 0:59:54,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
217 1824 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ m 190 Male 50-59 35 0:20:57,18 0:18:23,65 0:20:34,16 0:59:39,11 0:59:54,98
218 1821 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ f 28 Female 30-39 9 0:22:41,62 0:17:43,44 0:19:43,52 0:59:34,32 1:00:08,57
219 1965 ΜΠΟΓΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 191 Male 20-29 23 0:19:51,27 0:18:12,57 0:22:17,16 1:00:10,46 1:00:20,99 ΚΑΝΕΝΑΣ
220 1950 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ f 29 Female 60+ 1 0:20:52,61 0:17:54,98 0:21:46,42 1:00:13,25 1:00:34,00 ΣΔΥΑ
221 1993 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 192 Male 40-49 55 0:21:49,76 0:18:23,21 0:20:21,84 1:00:20,48 1:00:34,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ
222 2072 ΣΠΑΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ f 30 Female 20-29 5 0:22:09,70 0:18:09,28 0:20:17,18 1:00:14,77 1:00:36,16 ΑΝΑΤΟΛΗ
223 1963 ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 193 Male 50-59 36 0:20:49,60 0:17:16,41 0:22:37,26 1:00:25,58 1:00:43,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
224 2160 ΜΠΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ m 194 Male 40-49 56 0:22:21,70 0:18:04,41 0:20:17,34 1:00:14,75 1:00:43,44
225 1903 ΚΡΑΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 195 Male 30-39 48 0:21:48,38 0:18:30,04 0:20:25,58 1:00:08,94 1:00:44,00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ
226 2142 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 196 Male 20-29 24 0:19:34,19 0:19:39,60 0:21:35,59 1:00:39,88 1:00:49,38
227 2118 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 197 Male 60-69 17 0:22:27,57 0:18:27,04 0:20:24,84 1:00:48,14 1:01:19,45 ΣΔΥΑ
228 1783 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 198 Male 40-49 57 0:22:25,36 0:18:50,27 0:20:11,50 1:00:52,01 1:01:27,12 .
229 1791 ΔΡΑΜΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ m 199 Male 30-39 49 0:20:57,33 0:18:15,76 0:22:22,12 1:01:18,00 1:01:35,21 LOOPERS
230 2095 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ f 31 Female 20-29 6 0:21:10,52 0:18:49,00 0:21:37,94 1:01:25,89 1:01:37,45 ΣΔΥΠ
231 1972 ΝΕΦΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ m 200 Male 30-39 50 0:21:10,29 0:18:48,97 0:21:38,27 1:01:26,19 1:01:37,52 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
232 1937 ΜΑΡΓΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ m 201 Male 40-49 58 0:21:53,02 0:18:30,69 0:21:25,20 1:01:33,47 1:01:48,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
233 1723 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ m 202 Male 30-39 51 0:23:15,09 0:18:29,70 0:20:06,34 1:01:15,86 1:01:51,12
234 1822 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 32 Female 40-49 9 0:21:42,68 0:18:09,73 0:22:01,48 1:01:34,83 1:01:53,88 ανεξαρτητη
235 1983 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ m 203 Male 30-39 52 0:19:49,51 0:20:28,07 0:21:41,33 1:01:37,14 1:01:58,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
236 2158 ΠΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΑ f 33 Female 40-49 10 0:22:35,73 0:19:07,10 0:20:23,12 1:01:36,98 1:02:05,94
237 2112 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 204 Male 60-69 18 0:22:36,02 0:19:06,66 0:20:23,28 1:01:35,89 1:02:05,94 Α.Σ.Σ.ΤΥ.
238 2113 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 205 Male 30-39 53 0:22:36,08 0:19:06,48 0:20:24,60 1:01:39,64 1:02:07,14 Α.Σ.Σ.ΤΥ.
239 1813 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 206 Male 70+ 5 0:21:47,86 0:18:11,46 0:22:15,50 1:01:59,63 1:02:14,81 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240 1910 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ f 34 Female 60+ 2 0:21:41,38 0:19:01,37 0:21:32,54 1:02:13,19 1:02:15,29 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
241 2107 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ m 207 Male 50-59 37 0:21:41,18 0:19:00,80 0:21:33,62 1:02:13,66 1:02:15,59 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
242 1883 ΚΟΡΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ m 208 Male 30-39 54 0:23:31,49 0:19:04,07 0:19:55,00 1:02:18,00 1:02:30,54
243 1891 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ m 209 Male 40-49 59 0:20:15,05 0:19:24,26 0:22:52,57 1:02:16,58 1:02:31,88
244 2087 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ m 210 Male 40-49 60 0:22:04,23 0:19:18,18 0:21:12,49 1:02:15,92 1:02:34,89 ΑΝΑΤΟΛΗ
245 1872 ΚΟΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ m 211 Male 60-69 19 0:22:05,19 0:18:32,29 0:21:58,00 1:02:14,73 1:02:35,48 ΣΔΥΑ
246 2102 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ m 212 Male 30-39 55 0:22:26,67 0:18:50,36 0:21:19,34 1:02:27,59 1:02:36,36 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
247 1969 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ m 213 Male 40-49 61 0:22:26,34 0:18:50,45 0:21:19,69 1:02:28,30 1:02:36,47 ΙΝΤΕΡΣΠΟΡ
248 2027 ΠΗΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΙΩΑΝΝΑ f 35 Female 30-39 10 0:22:26,34 0:18:50,45 0:21:19,88 1:02:28,37 1:02:36,65 ΙΝΤΕΡΣΠΟΡ
249 1991 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 214 Male 50-59 38 0:22:28,23 0:18:49,08 0:21:19,35 1:02:29,15 1:02:36,65 ΣΑΦΑΝΣ
250 2041 ΠΡΟΝΟΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ m 215 Male 30-39 56 0:22:10,44 0:19:33,09 0:21:01,24 1:02:15,32 1:02:44,77 ΑΝΕΥ
251 1914 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ m 216 Male 30-39 57 0:20:09,44 0:19:55,80 0:22:39,56 1:02:36,02 1:02:44,79
252 1874 ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ m 217 Male 20-29 25 0:22:34,86 0:19:09,37 0:21:00,73 1:02:19,83 1:02:44,95 ΓΣ Γλυφαδας
253 1748 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 36 Female 30-39 11 0:21:14,59 0:18:48,84 0:22:45,79 1:02:35,50 1:02:49,22
254 1845 ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΕΥΗ f 37 Female 40-49 11 0:21:13,61 0:18:49,43 0:22:47,64 1:02:36,23 1:02:50,66
255 2048 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ m 218 Male 70+ 6 0:22:03,17 0:19:18,41 0:21:46,82 1:02:54,25 1:03:08,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
256 1825 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ m 219 Male 20-29 26 0:21:32,65 0:19:39,77 0:21:58,22 1:02:47,31 1:03:10,63
257 1942 ΜΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ m 220 Male 20-29 27 0:23:14,57 0:18:23,25 0:21:46,38 1:03:04,84 1:03:24,19
258 2140 ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ f 38 Female 30-39 12 0:22:30,50 0:19:17,87 0:21:43,26 1:03:05,88 1:03:31,63 ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΙΑ
259 1857 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ m 221 Male 40-49 62 0:22:06,93 0:19:01,96 0:22:30,15 1:03:23,27 1:03:39,03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
260 2001 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ m 222 Male 40-49 63 0:21:26,92 0:19:36,76 0:22:41,66 1:03:31,01 1:03:45,32
261 1916 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ f 39 Female 40-49 12 0:22:28,88 0:18:48,87 0:22:32,05 1:03:42,55 1:03:49,78 INTERSPORT RUNNING TEAM
262 1992 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 223 Male 20-29 28 0:21:13,80 0:19:25,06 0:23:13,79 1:03:41,69 1:03:52,64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
263 2007 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ m 224 Male 30-39 58 0:22:45,73 0:18:44,36 0:22:44,08 1:03:42,53 1:04:14,16
264 2008 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ m 225 Male 40-49 64 0:22:45,81 0:18:44,42 0:22:44,06 1:03:42,69 1:04:14,27
265 1886 ΚΟΡΡΕΣ ΚΩΣΤΑΣ m 226 Male 30-39 59 0:19:52,41 0:19:43,09 0:24:40,46 1:04:09,34 1:04:15,96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
266 2115 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 227 Male 30-39 60 0:22:20,80 0:19:18,81 0:22:42,13 1:03:57,37 1:04:21,73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
267 2023 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ f 40 Female 50-59 7 0:21:18,15 0:19:39,96 0:23:24,42 1:04:15,30 1:04:22,53 ΑΛΧΗΜΕΙΑ
268 2024 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ f 41 Female 40-49 13 0:22:03,96 0:19:18,54 0:23:10,02 1:04:13,85 1:04:32,51 ΑΝΑΤΟΛΗ
269 2005 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ m 228 Male 40-49 65 0:23:41,34 0:19:53,03 0:20:59,52 1:04:03,56 1:04:33,89
270 2000 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ m 229 Male 50-59 39 0:23:16,07 0:19:52,03 0:21:48,20 1:04:27,91 1:04:56,28 ΑΕΚ
271 1790 ΔΡΑΜΑΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ f 42 2 0:23:16,12 0:19:52,75 0:21:47,55 1:04:27,85 1:04:56,42 ανεξάρτητη
272 1725 ΑΝΔΡΙΚΑΚΟΣ-ΛΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 230 Male 60-69 20 0:22:16,05 0:19:59,44 0:22:56,03 1:04:56,63 1:05:11,51 ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ
273 2149 ΧΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 231 Male 40-49 66 0:22:16,82 0:19:58,59 0:22:56,47 1:04:54,51 1:05:11,88
274 2096 ΤΑΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ f 43 Female 20-29 7 0:22:27,79 0:20:01,74 0:22:54,91 1:04:51,65 1:05:24,42 -
275 2176 ΜΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ m 232 Male 30-39 61 0:24:28,62 0:20:09,43 0:21:04,11 1:05:17,67 1:05:42,15
276 2177 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ f 44 Female 30-39 13 0:24:28,87 0:20:09,32 0:21:27,05 1:05:41,25 1:06:05,23
277 1839 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ f 45 Female 40-49 14 0:22:37,26 0:20:00,32 0:24:44,42 1:07:08,85 1:07:21,99
278 2182 ΚΑΝΝΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ f 46 Female 40-49 15 0:22:25,64 0:20:28,68 0:24:39,42 1:07:27,19 1:07:33,73
279 2164 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 233 Male 50-59 40 0:23:57,79 0:20:36,87 0:23:12,15 1:07:15,99 1:07:46,79
280 2159 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ m 234 Male 40-49 67 0:24:29,99 0:20:55,06 0:22:25,90 1:07:22,58 1:07:50,94
281 1948 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ m 235 Male 70+ 7 0:22:50,00 0:21:02,28 0:24:11,67 1:07:48,59 1:08:03,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
282 1781 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ m 236 Male 40-49 68 0:24:11,17 0:20:18,50 0:23:36,07 1:07:57,97 1:08:05,73 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
283 1870 ΚΙΣΚΗ ΧΑΣΣΑΝ m 237 Male 50-59 41 0:23:39,21 0:20:48,86 0:23:58,01 1:08:07,01 1:08:26,07 ΣΔΥΑ
284 1884 ΚΟΡΝΙΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ f 47 Female 20-29 8 0:23:39,41 0:20:48,66 0:23:58,18 1:08:07,00 1:08:26,25 fofiko running team
285 2034 ΠΛΙΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ m 238 Male 30-39 62 0:23:29,08 0:21:03,93 0:24:06,75 1:08:14,63 1:08:39,75 -
286 2134 ΧΑΝΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ m 239 Male 40-49 69 0:21:54,46 0:20:51,50 0:25:56,78 1:08:37,97 1:08:42,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
287 1763 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ m 240 Male 40-49 70 0:23:41,07 0:20:02,78 0:25:08,35 1:08:20,18 1:08:52,19
288 1862 ΚΑΣΤΡΙΤΣΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ m 241 Male 70+ 8 0:24:11,41 0:20:18,12 0:24:35,19 1:08:48,67 1:09:04,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
289 1831 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ f 48 Female 60+ 3 0:23:53,33 0:21:06,98 0:24:53,47 1:09:47,23 1:09:53,77 ΣΑΦΑΝΣ
290 1733 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ m 242 Male 50-59 42 0:24:27,06 0:21:32,62 0:24:20,56 1:09:46,65 1:10:20,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
291 1796 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 243 Male 30-39 63 0:22:33,82 0:18:54,71 0:28:55,70 1:10:07,22 1:10:24,22 ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΑΚΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
292 2179 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ m 244 Male 20-29 29 0:23:13,19 0:21:33,97 0:25:38,73 1:09:58,76 1:10:25,87
293 2135 ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 49 Female 30-39 14 0:25:26,31 0:21:35,20 0:23:28,45 1:10:02,37 1:10:29,95 NO TEAM
294 1841 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ m 245 Male 30-39 64 0:25:26,14 0:21:34,98 0:23:28,93 1:10:03,03 1:10:30,04 NO TEAM
295 2022 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΒΙΣΣΑΡΙΑ f 50 Female 40-49 16 0:24:00,39 0:21:28,70 0:25:05,75 1:10:28,44 1:10:34,83 ΑΛΧΗΜΕΙΑ
296 2178 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΟΛΓΑ f 51 Female 20-29 9 0:23:14,77 0:21:32,38 0:25:52,79 1:10:12,70 1:10:39,93
297 1924 ΛΎΡΑ ΦΩΤΕΙΝΉ f 52 Female 50-59 8 0:24:01,90 0:20:48,92 0:25:59,64 1:10:32,06 1:10:50,46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
298 1751 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ m 246 Male 20-29 30 0:24:16,15 0:22:27,16 0:25:48,55 1:12:12,82 1:12:31,86
299 1880 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ m 247 Male 30-39 65 0:24:46,53 0:23:03,24 0:26:30,35 1:13:56,41 1:14:20,11 Α.Π.Σ. Τελμησσός Νέας Μάκρης Μαραθώνος
300 1901 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ m 248 Male 40-49 71 0:25:05,57 0:23:34,38 0:25:52,96 1:14:19,26 1:14:32,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
301 1755 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ f 53 Female 30-39 15 0:24:12,41 0:22:31,20 0:28:09,60 1:14:45,22 1:14:53,20 Ν. ΙΩΝΙΑΣ
302 2092 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ m 249 Male 60-69 21 0:25:37,64 0:22:52,91 0:26:41,25 1:15:04,77 1:15:11,79 ΣΑΦΑΝΣ
303 2139 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ f 54 Female 60+ 4 0:25:10,05 0:22:44,33 0:28:30,57 1:16:07,08 1:16:24,94 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΡΣΙΠΠΟΣ
304 1974 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ f 55 Female 40-49 17 0:25:06,88 0:24:45,29 0:27:02,34 1:16:31,88 1:16:54,50 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
305 1807 ΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ m 250 Male 50-59 43 0:24:47,47 0:24:15,13 0:28:02,72 1:17:01,23 1:17:05,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
306 1913 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ m 251 Male 40-49 72 0:24:12,99 0:23:35,18 0:29:24,78 1:17:04,65 1:17:12,94 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
307 2106 ΤΡΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ m 252 Male 18-19 5 0:21:47,81 0:26:34,24 0:28:51,86 1:17:03,26 1:17:13,90 Sociall arenas nea filadelfeia
308 1753 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ f 56 Female 50-59 9 0:26:02,06 0:23:49,07 0:27:28,64 1:17:05,43 1:17:19,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
309 1765 ΓΚΕΚΑ ΒΑΛΙΑ f 57 Female 30-39 16 0:26:56,83 0:24:54,40 0:28:11,93 1:19:38,19 1:20:03,15 ΧΩΡΙΣ ΟΜΑΔΑ
310 1836 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥΛΑ f 58 Female 50-59 10 1:19:48,66 1:20:08,93 Καμία αθλητική- ΕΔΟΚ(Πρώτων Βοηθηών)
311 2172 ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ f 59 Female 30-39 17 0:27:56,73 0:25:33,89 0:28:38,77 1:22:04,09 1:22:09,38
312 2175 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΝΑ f 60 Female 30-39 18 0:28:08,73 0:26:11,48 0:28:39,21 1:22:46,92 1:22:59,41


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
2ΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ
«ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ»
Εκεί που γράφτηκε η ιστορία τους….
Την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία ο 2ος Αγώνας δρόμου, που ήταν αφιερωμένος στους Μικρασιάτες Πρόσφυγες.
Από πολύ νωρίς το πρωί η Πλατεία του Αγίου Γεωργίου μετατράπηκε σε αγωνιστικό χώρο, με όλη την Οργανωτική Επιτροπή : Το Κέντρο Σπουδής και Ανάδειξης Μικρασιατικού Πολιτισμού (ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ.), τον Οργανισμό Πολιτισμού, Άθλησης και Νεολαίας (Ο.Π.Α.Ν.) του Δήμου Ν. Ιωνίας, το Αυτοτελές Τμήμα Παιδείας-Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου N. Φιλαδέλφειας – N. Χαλκηδόνος και τον Αθλητικό και Γυμναστικό Σύλλογο «ΑΝΑΤΟΛΗ» Ν. Ιωνίας) να είναι έτοιμη για τις δύο διαδρομές του αγώνα: τα 10.000 μ. για ενήλικες και τα 1.000 μ. για τα μικρά παιδιά.
Για αρκετούς μήνες μεριμνούσε για όλες τις λεπτομέρειες των αγώνων. Η Τροχαία Ν. Ιωνίας, τα Αστυνομικά Τμήματα Ν. Ιωνίας, Περισσού και Ν. Φιλαδέλφειας, η Δημοτική Αστυνομία Ν. Ιωνίας και Ν. Φιλαδέλφειας, οι γυμναστές και οι γυμνάστριες του Ο.Π.Α.Ν., η Επίλεκτη Ομάδα Ειδικών Αποστολών Δήμου Αιγάλεω, οι εθελοντές Πολιτικής Προστασίας Ν. Φιλαδέλφειας-Ν.Χαλκηδόνας, οι εθελοντές του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ν. Ιωνίας, ο γιατρός των Αγώνων κ. Σακαρέλλος, ο νοσηλευτής του Νοσοκομείου “Αγίας Όλγας” κ. Δελατόλλας, η πολυπληθής ομάδα της “ΑΝΑΤΟΛΗΣ”, με όλο το Δ.Σ., προπονητές, αθλητές, αθλήτριες και μέλη του Συλλόγου και η άνω των 140 εθελοντών μεγάλη «οικογένεια» των ανώνυμων εθελοντών των Τοπικών Συλλόγων: της Ένωσης Σπάρτης Μ. Ασίας, των Ινεπολιτών- Κασταμονιτών, του Συνδέσμου Αλαγιωτών, του Ιωνικού Συνδέσμου, του Συλλόγου Σμυρναίων, της Πολιτιστικής Ένωσης Μικρασιατών «Η ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ», του Φυσιολατρικού Ομίλου, του 4ου Συστήματος Προσκόπων, του Χορευτικού Εργαστηρίου Ν. Ιωνίας, του Συλλόγου Θεσσαλών, του Συλλόγου Ηπειρωτών, καθώς και οι μεμονωμένοι εθελοντές πρόσφεραν μεγάλη βοήθεια για να ολοκληρωθούν οι αγώνες.
Χαιρετισμό εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής απηύθυνε, πριν την εκκίνηση των 10.000 μ. ο πρόεδρος του ΚΕ.ΜΙ.ΠΟ. κ. Λουκάς Χριστοδούλου.
Οι καιρικές συνθήκες ήταν ιδανικές και η διάθεση των δρομέων σε υψηλό επίπεδο. Την υπόσχεση των δρομέων απήγγειλε ο Πειραιώτης δρομέας κ. Λάμπρος Διακάτος. Την εκκίνηση των 10.000 μ. έδωσε ο Δήμαρχος της Ν. Ιωνίας κ. Ηρακλής Γκότσης και των 1.000 μ. ο Δήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας κ. Αριστείδης Βασιλόπουλος
Χορηγοί Επικοινωνίας: ο Δημοτικός Ραδιοφωνικός Σταθμός Ηρακλείου 94 FM και η ΙΟΝΙΑ ΝΕΤ.
Όλοι οι αθλητές τερματίζοντας έπαιρναν το ειδικό αναμνηστικό δίπλωμα, στην πίσω πλευρά του οποίου ήταν το ιστορικό της διοργάνωσης και όλα τα χαρακτηριστικά σημεία των διαδρομών: οι παραδοσιακοί οικισμοί, τα εργοστάσια, τα φουγάρα, τα μουσεία.
Στην εκδήλωση παρέστησαν εκτός των δύο Δημάρχων: ο εκπρόσωπος του Σεβασμιοτάτου Μητροπολίτη Ν. Ιωνίας, Ν. Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας, Ηρακλείου ο πατήρ Δανιήλ, η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ κ. Ελένη Αυλωνίτου, εκπροσωπώντας το Ελληνικό Κοινοβούλιο, ο Αντιδήμαρχος Ν. Φιλαδέλφειας κ. Ανανιάδης, ο επί κεφαλής της Δημοτικής παράταξης «Δημιουργία-Αλληλεγγύη» κ. Π. Μανούρης, η επί κεφαλής της Δημοτικής Παράταξης «Δύναμη Προοπτικής» κ. Δ. Θωμαΐδου, ο πρόεδρος του Ο.Π.Α.Ν. και Δημοτικός Σύμβουλος κ. Σπ. Αμανατίδης, οι Αντιδήμαρχοι κ.κ. Λιλιαν Αθυμαρίτου και Σάβ. Χατζηκωνσταντίνου, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι: κ.κ. ΄Ολ. Κατημερτζή, κ. ΄Ολ.Ακιανίδου, Κ. Εξαδάκτυλος, Χρ. Χατζηϊωάννου, Ηλ. Γκαραβέλας, Βέτα Γεωργιάδου, Αντ. Βουδούρης, ο Δημοτικός Σύμβουλος Ν. Φιλαδέλφειας – Χαλκηδόνας κ. Μανωλεδάκης Θεόδωρος (υπεύθυνος του Αυτοτελούς Τμήματος Παιδείας-Πολιτισμού και Αθλητισμού- ο οποίος έτρεξε στον αγώνα), ο Αντιπρόεδρος του ΟΠΑΝ κ. Κωστιδάκης, οι Πρόεδροι και τα μέλη των ΔΣ των Συλλόγων: κ. Χάρης Σαπουντζάκης (Πρόεδρος της Ένωσης Σπάρτης Μ. Ασίας), κ. Γιάν. Κοντίτσης (Πρόεδρος Ιωνικού Συνδέσμου), κ. ΄Ελσα Ανθρακίδου (Συλλόγου Σμυρναίων), κ. Γ. Νουβέλογλου (Συνδέσμου Αλαγιωτών), κ. Γιάν. Ηλιού (Συλλόγου Ινεπολιτών- Κασταμονιτών), η κ. Κούλα Μπρόλιου (Συλλόγου Η ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ), η κ. Πανάγου (Συλλόγου ΣΙΝΩΠΗ). Από το ραδιοφωνικό σταθμό 94 FM η κ. Μαίρη Αρώνη (Δημοτική Σύμβουλος Ηρακλείου) και από τον τοπικό ηλεκτρονικό τύπο ΙΟΝΙΑ ΝΕΤ η κ. Παναγιώτα Σούγια.
Οι πρώτοι νικητές των αγώνων είναι: 1.000 μ. : Χριστάνας Κων/νος (ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ) – Αυγέρη Στέλλα (ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ)
10.000 μ. Σταμούλης Γεώργιος (Α.Σ. Φίλιππος Βέροιας) – Παναγιωτοπούλου Ιουλία – Ελένη.
Επισυνάπτονται αναλυτικά αποτελέσματα, οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας ηλικίας και αντιπροσωπευτικές φωτογραφίες από τη διαδρομή και τον τερματισμό του πρώτου άνδρα και της πρώτης γυναίκας.
Η Οργανωτική Επιτροπή βράβευσε ιδιαιτέρως τους τυφλούς Παρολυμπιονίκες αθλητές: Στέργιο Σιούτη και το συνοδό του Βάιο Μεσδανίτη και τον Νικόλαο Τσατσακλά και τη συνοδό του Μαρίνα Κολέττα. Επίσης βράβευσε το μεγαλύτερο σε ηλικία δρομέα τον κ. Ευάγγελο Καστριτσέα.
Το κύπελλο «στον αθλητή που δεν νίκησε» απονεμήθηκε μετά από κλήρωση στον αθλητή Σπύρο Σιούτη, γιο του Παρολυμπιονίκη κ. Στέργιου Σιούτη.
Η Οργανωτική Επιτροπή ευχαριστεί όλους όσοι βοήθησαν στην επιτυχία των αγώνων. Επίσης συγχαίρει τους δρομείς για τη συμμετοχή τους στους αγώνες και τους ευχαριστεί για τα εγκωμιαστικά σχόλια που έκαναν για όλη τη διοργάνωση. Η διοργάνωση κρίθηκε και χαρακτηρίστηκε από όλους τους συμμετέχοντες ως υψηλού επιπέδου.


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001