Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
3
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 2018-09-09
10
11
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

9 ος Επικούριος Δρόμος «ΙΑΘΗΜΕΝ» - 13 Αυγ 2018

ΦΙΓΑΛΕΙΑ 17/08/2018

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

9ΟΥ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΠΡΟΣ¨:  ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ

Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι, αγαπητοί Φίλοι και συνεργάτες

Επισυνάπτουμε  τα αποτελέσματα του 9 ουΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ  Δρόμου, «ΙΑΘΗΜΕΝ», o οποίος, για ένατη συνεχή χρονιά, με την βοήθεια, των Δρομέων, των  απλών φίλων και την δική σας σημαντική συνδρομή και αγάπη, συνέχισε, την επιτυχημένη πορεία του..

Ευχαριστούμε πρωτίστως τους Δρομείς, που έχουν αγκαλιάσει, Αυτόν, τον απλό και όμορφο, Αγώνα, αλλά και όλους τους συντελεστές , για την επιτυχημένη διοργάνωση.

Ευχαριστούμε επίσης και όλους εσάς για την προβολή του                                       -ΙΑΘΗΜΕΝ-

Στον 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΔΡΟΜΟ, δήλωσαν συμμετοχή .  162 Δρομείς  τελικά συμμετείχαν 120, τερμάτισαν δε 116.

Ευχαριστούμε τον θεό, διότι δεν αντιμετώπισε κανένας δρομέας, οποιοδήποτε πρόβλημα,

Παραθέτουμε πίνακα με τους δέκα πρώτους της Γενικής κατάταξης , τους τρείς πρώτους άνδρες και τις τρείς πρώτες γυναίκες , οι οποίοι έλαβαν τα θεσμοθετημένα κύπελλα, καθώς και τον γηραιότερο άνδρα και την αειθαλή κυρία

Πλακέτα απονεμήθηκε επίσης στην ΔΕΟ ΦΙΓΛΕΙΑΣ, για την διασφάλιση της ομαλούς και ασφαλούς έκβασης του αγώνα.

Όλοι οι Δρομείς έλαβαν αναμνηστικό, δίπλωμα, μπλούζα και  μετάλλιο  με το σύνθημα-σύμβολο ¨ΙΑΘΗΜΕΝ, του αγώνα, στην μία όψη και το «ξόανο» που ήταν αφιερωμένο στην Μέλαινα Δήμητρα, από τους Φιγαλείς, στο ομώνυμο άντρο στο Φιγαλικό Ελαίον  στην άλλη

Επισυνάπτονται  οι καταστάσεις των αποτελεσμάτων  

Εύχομαι καλό υπόλοιπο Καλοκαίρι σε όλους και πρώτα ο Θεός, σας περιμένουμε, τον Αύγουστο του 2019  για να τρέξουμε και γιορτάσουμε την 10η  Διοργάνωση του  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

«ΙΑΟΗΜΕΝ»

Με βαθειά εκτίμηση

Διονύσιος Θεοχάρης

Πρόεδρος Επιτροπής Διοργάνωσης 
ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ Δρόμου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018 
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018 
Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ 
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113
114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001